« 1 2 ... 15 16 17 18 19 »

Народний Рух Украiни пiкетував Сумський обласний державний архiв. Фоторепортаж

Thumbnail

7 травня активісти Народного Руху України організували і провели пікетування Сумського обласного державного архіву, на будівлі якого поряд з державним синьо-жовтим прапором був вивішений червоний прапор СРСР.

Вiдбулася ХХХ звiтно-виборча конференцiя Сумськоi ОО НРУ

Thumbnail

7 травня відбулася XXX звітно-виборча конференція Сумської обласної (крайової) організації Народного Руху України.

Перед  делегатами з доповіддю про політичну ситуацію в Україні виступив заступник голови Народного Руху України Іван Крулько, який акцентував увагу на підготовку надійної рухівської зміни, згуртуванні партійних лав, участі у парламентській виборчій кампанії. Також Іван Крулько відзначив позитивні тенденції в консолідації і координації дій демократичних сил.

Анонс: Рух проти символiв тоталiтаризму!

Thumbnail

7 травня о 14 годині Народний Рух України проведе пікетування Сумського обласного державного архіву за адресою: вул. Садова, 49. 
Вже напередодні 1 травня над Сумським держархівом вивісили червоний прапор. При чому не штурмовий, як передбачено в непідписаному законі, а прапор СРСР.
Особливо цинічним є той факт, що червоний прапор майорить над установою, де зберігаються задокументовані факти злочинів Радянського Союзу проти українського народу і української державності.
Пікетування має на меті засудити тоталітарні режими і тоталітарні ідеології і їх символи, які принесли українцям мільйони жертв.

Микола Карпенко:не можна перетворювати 9 травня на привiд для пропаганди тоталiтарних символiв i цiнностей

Thumbnail

5 травня 2011 року відбувся брифінг патріотичних сил Сумщини щодо проблемних питань відзначення 9 травня перемоги у Другій світовій війні. Участь в заході взяли: Віктор Казбан (Конгрес української інтелігенції  Сумщини), Микола Карпенко (Народний Рух України), Микола Сурженко (УНА-УНСО) та Олексій Шевченко ("Просвіта").

Виступаючі наголошували на необхідності проведення цього дня пам’ятних заходів, а не помпезних демонстрацій. Член Крайового Проводу Сумської ОО НРУ Микола Карпенко наголосив: "Треба остаточно розібратися, чи перемога СРСР у Другій світовій війні є перемогою добра над злом, чи однієї тиранії над іншою. Зваживши всі історичні обставини тих подій випливає, що 9 травня треба відзначати як день закінчення війни, встановлення миру, але не можна перетворювати цю дату на привід для пропаганди тоталітарних символів і цінностей. "

Сергiй Бутенко: за злочинну самодiяльнiсть - вiдповiдальнiсть перед законом i пам'яттю мiльйонiв украiнцiв

Thumbnail

Прикро, що державні службовці Сумщини намагаються вивести область на передові позиції не в культурних і економічних показниках, а в процесах комунізації і сталінізації.

Нещодавно на будівлі Державного архіву Сумської області було вивішено червоний прапор Радянського Союзу. Важко сказати, які мотиви спонукали директора установи Володимира Артюха зробити такий крок: бажання задекларувати свою лояльність перед комуністкою Ольгою Гінзбург – головою Державного комітету архівів України, власні ностальгійні спомини чи показове намагання бути першим "червоним прапороносцем" на Сумщині.